Maciej Gąsiorek zawalczy na FEN 33

Już 27 marca Maciej Gąsiorek zawalczy podczas gali Fight Exclusive Night 33 w Warszawie. Będzie on reprezentował barwy naszego klubu w starciu z Bartoszem Zaczeniukiem. Fight Exclusive Night to jedna z trzech największych organizacji mieszanych sportów walki w naszym kraju.

Maciej Gąsiorek od września 2020 roku regularnie trenuje w Klubie Sportowym Strefa Sztuk Walki Mogilno. Jest to rozpoznawana postać w krajowym MMA. Wcześniej podczas pobytu zawodowego w Niemczech trenował w Kiboju Mannheim u Dennisa Sivera, Niko Suleta i Viktora Nemova z MT Tiger Sinsheim. Zawodnik ten może się pochwalić rekordem 13-2. Mierzący 203 cm zawodnik do walki wyjdzie naprzeciw przedstawiciela białostockiego „Vale Tudo” Bartosza Zaczeniuka (rekord 12-6 amatorski).

Galę FEN 33 można będzie obejrzeć w otwartej telewizji. Będzie ona transmitowana w całości przez telewizję Polsat Sport i SuperPolsat. Dostępna będzie również na internetowej platformie ipla.tv.

Maciejowi Gasiorkowi podczas walki w narożniku towarzyszyć będą trenerzy mogileńskiego klubu: Jurand Lisiecki, Przemysław Barański i Maciek Sieracki.

 

Maciej GĄSIOREK – Bartosz ZACZENIUK

FEN 33

Sobota, 27.03.2021r. godzina 19.00

Polsat Sport, SuperPolsat, ipla.tv

 

 

Wszystkich kibiców naszego zawodnika i Klubu Sportowego Strefa Sztuk Walki Mogilno zapraszamy do wspierania i kibicowania podczas gali FEN 33.