Trenerzy

Klub sportowy Strefa Sztuk Walki Mogilno ma swoich szeregach wielu wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

Oto sylwetki wszystkich trenerów pracujących w SSW Mogilno:

Jurand Lisiecki – ma 34 lata i jest twórcą KS Strefy. Wykwalifikowany trener personalny, instruktor sportów walki oraz instruktor pływania. Może pochwalić się pięcioletnim doświadczeniem pracy jako trener personalny i sportów walki. Sportowiec z zawodowym doświadczeniem.  Jego bilans w zawodowym MMA to 4-1-1. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć indywidualnych. Pomaga w wyeliminowaniu złych nawyków żywieniowych. Poprawi twoją sprawność i kondycję fizyczną. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami które odniosły urazy i prowadził indywidualne zajęcia rehabilitacyjne. Pracuje zarówno z seniorami jak i młodzieżą o różnym stopniu zaawansowania. Wśród jego podopiecznych są zawodowi sportowcy uprawiający zarówno dyscypliny indywidualne jak i drużynowe. Jest magistrem wychowania fizycznego i pedagogiki. Ukończył również kurs dietetyki. W klubie prowadzi zajęcia z MMA, Cross treningu BJJ. Aktywnie uczestniczy w grupie KS MORSY.

Przemysław Barański, ma 22 lata i współpracuje z KS Strefa od 2019 . Specjalizuje się w sportach walki . Kurs instruktora sportów walki ukończył we wrześniu 2020. Reprezentuje KS Strefa i Pogoń Mogilno w MMA i Kickboxingu. Ma na swoim koncie już jedenaście walk w MMA (8-3) Startuje na zawodach od Różnych gal po Mistrzostwa Polski. Zdobywca m.in Mistrzostwa Pomorza i Mistrzostwa Wielkopolski w MMA, oraz zdobywca drugiego miejsca w Pucharze Polski w kickboxingu. Sporty walki zaczął trenować w wieku 17 lat. Jego specjalizacja to sporty uderzane, ale potrafi przygotować także pod względem motorycznym do uprawiania sportów indywidualnych niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. W klubie prowadzi zajęcia z kick-boxingu jak i zajęcia indywidualne pod sporty walki.

 

Łukasz Bosacki – ma 32 lata i jes trenerem brazylijskiego jiu-jitsu w naszym klubie. Jest licencjonowanym instruktorem MMA. Może pochwalić się brązowym pasem bjj. Ze sportami walki związany jest od 2006 roku. Posiada na swoim koncie odbyte dwie walki w amatorskim MMA. Łukasz Bosacki jest międzynarodowym sędzią MMA. Możemy rozpoznawać go z sędziowania walk dla takich organizacji jak UFC, ACA, KSW. Prowadzi również zajęcia w Klubie Sportowym MMA Witkowo gdzie jest głównym trenerem. Często bywa w narożniku podczas startów zawodników naszego klubu. Zajęcia grupowe które prowadzi w SSW Mogilno dedykowane są dla osób różnej płci i o różnym stopniu zaawansowania.

Paweł Mroziński, ma 20 lat i współpracuję z KS Strefa od końca 2020 roku. Prowadzi treningi personalne oraz podopiecznych online. Jego specjalizacją jest trening pod rozbudowę masy mięśniowej, ale również motoryczny pod np. sporty zespołowe. Interesuje się również dietetyką. Od dziecka jest związany z piłką nożną, na co dzień reprezentuje barwy Pogoni Mogilno na pozycji bramkarza. Trenować siłowo zaczął w wieku 15 lat. Od zawsze interesował się rozwijaniem sylwetki oraz sposobami poprawy swojej motoryki w piłce nożnej. Uczył się bardzo dużo na ten temat. Pod koniec 2020 roku postanowił udokumentować swoją wiedzę i ukończyłem Kurs Trenera Personalnego w Akademii Dietetycznie Poprawni. Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki, swoje cechy motoryczne lub nawyki żywieniowe – zapraszam na konsultację!

Maciej Sieracki – Ma 27 lat, współpracę z KS Strefa rozpoczął na początku 2019 roku. Na początku jako zawodnik MMA zbierał swoje szlify pod okiem klubowych trenerów. Prowadzi zajęcia sekcji boksu w naszym klubie. Treningi przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Jego specjalnością są sporty uderzane. Jest wielkim fanem boksu, a w szczególności wagi ciężkiej. Trenował boks w klubie Piast Sieradz. Jako zawodnik MMA może pochwalić się zwycięstwem w pucharze Mierzei Wiślanej w swoim debiutanckim starcie. Uczestniczy w kursie instruktorskim na trenera boksu olimpijskiego organizowanym przez Polski Związek Boksu. Od wielu lat związany ze sportem. Wcześniej współpracował  Klubem Sportowym Pogoń w Mogilnie. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w boksie lub nauczyć się rzemiosła bokserskiego koniecznie wpadnij na trening. Prowadzi zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Zapraszam do kontaktu.

 

Joanna Radszajd – ma 25 lat i jest od początku trwania klubu KS Strefa. Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla naszych najmłodszych klubowiczów tzn. Młodych Lisków. Pod koniec roku 2020, ukończyła kurs Instruktora Fitness, więc od tej pory również zaczęła swoją przygodę trenerską z prowadzeniem Pań w naszym klubie. Prowadzi zajęcia cross fitness są to zajęcia grupowe skierowane dla kobiet, które chcą poprawić swoją sylwetkę. Chcesz spróbować ćwiczyć w wesołej grupie Pań i rodzinnej atmosferze? Zapraszam.

 

 

 

 

Lucjan Skowroński –  ma 31 lat i trenuje karate Shotokan/WKF nieprzerwanie od 1997r. W swojej karierze zawodniczej zdobywał wiele medali na zawodach w Polsce oraz zagranicą. Reprezentant Polski w latach 2006-2008. Mistrz Świata z 2008r. zdobyty w Antwerpii (Belgia) V-ce Mistrz Europy z 2009r. zdobyty w Padwie (Włochy),  wielokrotny medalista Mistrzostw Polski WKF, multimedalista zawodów ogólnopolskich. Od 2015r. prowadzi swoją Sekcję Karate w Orchowie, a od końca roku 2020 prowadzi Sekcje Karate w Mogilnie. Jego wychowankowie zdobywają medale na największych zawodach w Polsce oraz na Mistrzostwach Polski. Jako Zawodnik i Trener specjalizuje się w Kumite – czyli walce z przeciwnikiem. Studiował wychowanie fizyczne na PWSZ w Koninie oraz AWF Poznaniu.