Młode liski zapraszają na zajęcia

Wraz z początkiem października wróciły w zajęcia dla młodych lisków. Są to zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych strefowiczów prowadzone przez naszą trener Joannę Radszajd. Zajęcia skierowane dla wszystkich dzieci w wieku 5-12 lat.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia w naszym klubie. Gry i zabawy ruchowe to idealny sposób na spędzenie sobotniego poranka dla najmłodszych członków naszego klubu. Poprzez zwiększoną aktywność fizyczną rozwijamy swój umysł i zapominamy o trudach całego tygodnia.

Zajęcia prowadzone są przez Joannę Radszajd instruktorkę fitness w naszym klubie. Asia cechuję się wspaniałym podejściem do pracy z młodzieżą i szybko zyskuje sympatię naszych nowych podopiecznych.

Podczas zajęć poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe budowana jest sprawność fizyczna i kształtowane są umiejętności sportowe dzieci.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godzinie 10.00. Przyprowadź swoje dziecko na zajęcia do naszego klubu, a zadbasz o jego właściwą tężyznę fizyczną i prawidłowy rozwój. Serdecznie zapraszamy!